Heractiveer je creativiteit

Met o.a. de creatief denken methodiek stap je in deze sessie(s) uit de gebaande denkpaden. Zelf, maar ook met je team. Je ontdekt oplossingen of ideeën waar je niet eerder aan hebt gedacht. Praktisch ingestoken.

Heractiveer je creativiteit

Het is de normaalste zaak van de wereld creativiteit bij kinderen te stimuleren. Van nature zijn we als mens ook creatief. Alleen, gaandeweg in ons leven, wil dat nog wel eens de kop in worden gedrukt.

We vergaderen oeverloos lang. En de neiging is meteen het beste idee en de beste oplossing te pitchen. Resultaat: veel ‘Ja, maar…’ en beren op de weg.
Kritiek, in plaats van denken in ‘Ja, EN!’

Maar hoe verlaat je die geijkte denkpaden?

Het goede nieuws: je kan dit heel goed trainen. Op kleine, simpele manieren. En, je kan vandaag al beginnen.

Start2Create faciliteert teamsessies.
Ook kun je je vaardigheden ontwikkelen in onze Academy.

Kennis maken of offerte aanvragen?

Laat het ons hieronder weten. Dan neemt een ons contact met je op!



    "Je merkt dat je veel losser wordt in je denken. En de anderen om je heen ook. Het zijn hele praktische tools! Steeds in een half uur een berg aan concrete uitkomsten.'

    Wat levert ‘(Her)activeer je creativiteit’ op?

    Je traint jezelf in een flink staaltje probleemoplossend denkvermogen. Al vanaf het eerste moment. Dus, verwacht vooral geen lange zit van zitten en luisteren of theorie.

    Wat één keer je al oplevert:

    • Je traint je brein met o.a. de creatief denken methodiek;
    • In korte tijd veel nieuwe inzichten en concrete, uitvoerbare  uitkomsten;
    • Je leert je collega’s op een heel andere manier kennen. Teambuilding dus!

    Wanneer kan ik heractiveer je creativiteit inzetten?

    Met je team / collega’s uit de hele organisatie – Om met elkaar tot frisse, nieuwe ideeën te komen. Inspiratie voor een volgend teamoverleg. Als unieke vorm van teambuilding.

    Als kick-off voor een traject – Om hierna met verschillende groepen input op te halen voor strategie of meerjarenplannen voor de organisatie.

    Als themabijeenkomst – De facilitators van Start2Create zijn thuis in tal van sectoren. Van gemeentes en sportorganisaties tot aan onderwijs, scholen en zorg: het leuke is dat op alle vraagstukken tools toe te passen zijn.

    Aantal deelnemers: 6 – 25. Meer of minder in overleg.
    Duur: vanaf een dag (of 2 dagdelen) heb je de meeste impact.

    Ontwikkel jezelf en leer de tools

    Lopen je brainstorms of overleggen stroef en zoek je nieuwe werkvormen om met jezelf of je team toe te passen? In de driedaagse training leer je allerlei innovatieve werkvormen. In de volledige opleiding tot facilitator (zesdaagse) leer je meer tools, over strategie, alles over het faciliteren, groepsdynamiek, communicatievaardigheden en weerstand.

    Voor als je vooral jezelf wil ontwikkelen in leiderschap, communicatie, teamontwikkeling, leidinggeven èn zelf creatiever kunnen denken is er ons leiderschapsprogramma.

    Ontdek de hele Academy

    creatief denken

    “Waarom trainen jullie professionals graag in hun creatief denkvermogen?”

    “Toen wij voor het eerst groepen naar actie begeleidden, zagen we vooral dat de Ja, maar… de kop op stak,” vertelt Etienne Verhoeff. “De vrijwilliger bestuurder van de sportvereniging, een basisschool directeur, een ondernemer. Met denken in problemen blijf je in de blokkade. En wat ons energie gaf was dat met verschillende denktechnieken, die helpen anders te denken, mensen veel gemakkelijker konden denken in kansen. En niet een paar, maar een heleboel!

    Inmiddels hebben we meer dan 900 organisaties begeleid èn getraind in diverse vaardigheden. Altijd met oog op anders denken.

    Kennis maken of offerte aanvragen?

    Laat het ons hieronder weten. Dan neemt een van ons contact met je op!



      Kyra van Leeuwen

      Speelde als golfster op de Europese Tour. Studeerde af in organisatiesociologie. Maakte al vroeg kennis met ondernemen en het trainersvak. Fetish voor verbale en non-verbale communicatie.

      Etienne Verhoeff

      Sportjournalist van huis uit, met een bak aan ervaring als presentator op radio en televisie. Etienne is een echte ondernemer. Maakt ook zo’n 400 podcasts per jaar.

      Start2Create
      Privacyoverzicht

      Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.