
Als professional in de sport wil je ongetwijfeld verenigingen helpen met hun vraagstukken over leden en vrijwilligers. Een veilige sportcultuur. Sterke jaarplannen. Je ziet bestuurders en trainers worstelen met de dagelijkse uitdagingen. Of je ziet juist kansen onbenut en wil lokale samenwerkingen versterken.
#jaEN hoe doe je dit dan?
Start2Create traint professionals o.a. in:
Start2Create begeleidt al jaren tal van sessies in de sport. En de tools geven we maar al te graag door. Zo kun je een heleboel ook zelf faciliteren en ontwikkelen.
Laat het weten aan Etienne of Kyra (info@start2create.nl) of vul het formulier in!
Dit is een korte training waarin je je je eigen creatieve bandbreedte oprekt en sterker worden in het denken in oplossingen. Met je team of met een deel van je collega’s uit de hele organisatie. Je functie maakt niet uit!
Dit is de basisopleiding creatief denken. Je leert 8 technieken voor brainstorms en andere soorten overleggen. Je leert de vraag achter de vraag te formuleren, hoe je anderen creatief aan het denken zet èn je krijgt al enkele gesprekstechnieken mee. Je ontdekt ook hoe je in groepen mensen samen eigenaar kan maken van een idee en hoe je de stap naar actie maakt.
Met meerdere modules en verdieping in: gesprekstechnieken, presenteren, strategie en proces design. Veel oefenen voor de groep, de valkuilen van faciliteren kennen en je eigen stijl ontwikkelen. Ja, je gaat jezelf ook tegenkomen! Incompany stel je de eigen modules samen.
In een training voor sportprofessionals ervaar je wat anders denken is. Je krijgt vooral praktische oefeningen. Een lach. Leuke en praktische tools voor meer creativiteit en onverwachte invalshoeken. Energizers. Soms alles met de hele groep, dan weer in deelgroepjes.
“Als je doet wat je deed, krijg je wat je had.”
We halen de vraagstukken op uit de groep. De uitdagingen. De onderwerpen waar je een frisse blik op wilt werpen. Daar passen we dan een greep uit de tools op toe. Altijd een uitstapje, waarbij je je brein echt even op een ander denkspoor zet.
Daarna leer je alles weer terug te brengen naar iets concreets. Je ontwikkelt met elkaar – steeds in korte tijd – verrassende oplossingen en concepten. Direct uit te voeren.
Een sportjournalist en een profgolfster die samen een bedrijf oprichten. Dat is in een notendop het verhaal van Start2Create. Ooit begonnen Kyra van Leeuwen en Etienne Verhoeff met sessies in de sport. Al snel kwamen het bedrijfsleven, onderwijs, overheid en welzijn er ook bij. En, een team van facilitators door het hele land.
Aan de basis van het bedrijf ligt de bonte verzameling van creatief denken, organisatiesociologie, journalistiek, kennis van het brein, marketing, verbale en non-verbale communicatie, liberating structures en bedrijfscoaching.
We trainen organisaties en begeleiden sessies, altijd met een flinke dosis anders (durven) denken. Wat de vraag ook is.

Laat het ons hier weten. Dan nemen we contact met je op!