
Wil je je als trainer verder ontwikkelen en zoek je innovatieve werkvormen? Start2Create biedt trainingen en opleidingen voor zowel de beginnende als ervaren trainer.
Dit doen we met o.a. de creatief denken methodiek. Trainers en coaches die bij ons een van de opleidingen volgen, combineren de tools met wat ze al in hun rugzak hebben.
Een greep uit de reacties:
Voor zowel beginnende en gevorderde trainers, adviseurs, procesbegeleiders, coaches.
Ons doel is creativiteit, leiderschap en lef in organisaties te brengen. Niet meer op de standaard manier te vergaderen, of te trainen, maar mensen anders aan het denken zetten.
Aantal deelnemers: Minimaal 5, maximaal 10. Je treft tal van deelnemers uit verschillende sectoren.
Locatie: Start2Create, Berkel en Rodenrijs.
Ook incompany mogelijk.
Laat je gegevens hier achter en Kyra of Etienne neemt contact met je op.
Bij ons vind je niet de standaard opening. Ook niet de standaard post-its plakken of een rond-de-tafel-sessie. Bij ons is de weg niet via de pijn naar een oplossing, maar op tal van andere manieren:
Ben je al trainer, dan kun je deze tools integreren in je bestaande programma’s voor meer effectiviteit, energie en een lach.
Wil je ontdekken of de aanpak van creatief denken iets voor je is? Laat het ons weten en dan nemen we contact met je op.